Kuźnica słynie ze swojej szerokiej, czystej, piaszczystej plaży oraz płytkich i spokojnych wód Zatoki Puckiej, lecz nie są to jej wszystkie zalety. Pierwszą z nich jest niezatłoczony akwen, a do kolejnych można zaliczyć niewielką odległość na Suche Rewy i pozbawioną falochronów plażę umożliwiającą fantastyczną jazdę zarówno na kitesurfingu, windsurfingu i surfingu na morzu.

Bezpieczny akwen to jedna z zalet wyróżniających nas od konkurencji. Kolejnym atutem jest brak dużych płycizny, uniemożliwiających jazdę na windsurfingu już od samego brzegu. Jak w większości miejsc akwenu Zatoki Puckiej głęboka woda zaczyna się w odległości 100‐200 metrów od brzegu.

Nad bezpieczeństwem kursantów czuwa nasza łódź asekuracyjna.

Suche Rewy to unikalne miejsce do nauki kitesurfingu. Jest to płycizna ciągnąca się wszerz Zatoki Puckiej, aż do samej Rewy. Płaska woda i równy, zawsze wiejący z większą siłą niż przy brzegu wiatr sprawia, iż jest to jedno z najlepszych w Europie miejsc do nauki i jazdy na kajcie. Nasze molo jest punktem położonym najbliżej Suchych Rew. Jesteśmy też w stanie najszybciej ocenić warunki wiatrowe w tym punkcie i zorganizować transport oraz szkolenia w tym miejscu.

Nasz spot położony jest ok 50 metrów od bazy i znajduje się na plaży Zatoki Puckiej. Sąsiaduje z molo, które oddziela wypożyczalnę katamaranów oraz skuterów wodnych. Akwen kitesurfingowy znajduje się po stronie wschodniej ok. 200‐300 m od molo. Jest to miejsce, w którym zaczyna się płycizna rewska i głęboka woda zaczyna się tu znacznie dalej. Strefa windsurfingu zaczyna się zaraz przy zejściu ze spotu. Idealne kierunki wiatrowe to: południowy wschód, południe i zachód. W przypadku kierunków północnych prowadzimy szkolenia na Suchych Rewach.